Тумба під умивальник SANWERK Alessa Air 90
Фото 10 |
SANWERK Alessa Air 90 |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Alessa Air 90
Усі ціни 6 →Тумба підвісна Sanwerk Алесса AIR 90 Венге MV0000589 з умивальником | 11 975 грн. |
Тумба підвісна Sanwerk Алесса AIR 90 Венге MV0000589 з умивальником | 11 240 грн. |
Тумба Sanwerk "ALESSA AIR" 2F с раковиной "Принц", 900x440 мм h600, венге | 13 305 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk ALESSA AIR 90 MV0000589 кол. венге | 11 399 грн. |
Тумба с умывальником Sanwerk "Алесса Air" 90 венге с умывальником "Принц" | 13 305 грн. |
Тумбы с умывальником SANWERK ALESSA AIR 90 цв. венге с умывальником Принц | 13 305 грн. |
Модификації SANWERK Alessa Air 90
Ціни на SANWERK Alessa Air 90 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Alessa Air 60/2 | від 8 719 грн. | 20 пропозицій | ||
SANWERK Alessa Air 70 | від 8 500 грн. | 18 пропозицій | ||
SANWERK Alessa Air 80 | від 9 880 грн. | 16 пропозицій | ||
SANWERK Alessa Air 90 | від 11 240 грн. | 6 пропозицій | ||
SANWERK Alessa Air 100 | від 12 599 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →