Тумба під умивальник Moydodyr Octavio 80-A (00-0006531)
Фото 6 |
Moydodyr Octavio 80-A |
|
Умивальник виготовлений із штучного каменю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Octavio 80-A
Усі ціни 9 →Тумба підвісна Мийдодир Octavio 80-А 00-0006531 з умивальником Cosmopolita | 10 546 грн. |
Moidodir OCTAVIO 80-A (Cosmo-80) | 8 398 грн. |
Moidodir OCTAVIO 80-A (Cosmo-80) | 8 245 грн. |
Тумба Octavio 80-A с умывальником Cosmopolitan 80 белая mdd-00-0006531 | 10 546 грн. |
Тумба Octavio 80-A з умивальником Cosmopolitan 80 біла mdd-00-0006531 | 10 546 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Moydodyr Octavio 80-A
Ціни на Moydodyr Octavio 80-A |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Octavio 60-A | від 6 754 грн. | 9 пропозицій | ||
Moydodyr Octavio 70-A | від 5 766 грн. | 10 пропозицій | ||
Moydodyr Octavio 80-A | від 8 245 грн. | 9 пропозицій | ||
Moydodyr Octavio 100-A | від 6 684 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →