Материнська плата MSI PRO B760M-P DDR4
Фото 6 |
MSI PRO B760M-P DDR4 ― це компактна материнська плата формату ATX, яка дещо вибивається зі струнких лінійок продуктів MSI PRO. Якщо більшість плат цього сімейства належать до початкового рівня і призначені для офісних систем, ця модель більшою мірою підійде для збирання робочих станцій початкового рівня. На думку виробника вона стане гарним вибором для кодерів, дизайнерів, верстальників та інших професіоналів, які планують зібрати надійний та потужний ПК з високим співвідношенням між ціною та продуктивністю.
Як і в інших плат сімейства, схемотехніка плати побудована з використанням довговічних конденсаторів, ущільненого текстоліту, термостійких силових ключів, спеціалізованих клямок та додаткового охолодження критично важливих зон. Для встановлення процесора передбачений процесорний сокет LGA 1700, розрахований на встановлення чіпів Intel 12-го та 13-го покоління (Intel Core, Celeron та Pentium з ядрами Alder Lake та Comet Lake).
Плата дозволяє встановити до 4 модулів DDR4 загальним об'ємом 128 ГБ і максимальною тактовою частотою 4800 МГц. Інтеграція шини PCI-E 4.0 дозволяє використовувати швидкодіючі M.2 SSD-накопичувачі при створенні швидкої дискової підсистеми. Незважаючи на свою професійну природу, ця плата може стати обмеженою у плані розгону, але надійним фундаментом для ігрової системи з можливістю апгрейду в майбутньому. Цифровий 8-фазний конвертер живлення має середній запас міцності і найкраще розкриється в парі з не найвибагливішим у плані енергоспоживання процесором рівня Core i3 або Core i5. Крім того, плата підтримує підключення водяних помп та LED-стрічок, що зближує її з профільними рішеннями для геймерів.
Купити MSI PRO B760M-P DDR4
Усі ціни 57 →MSI PRO B760M-P DDR4 (s1700, Intel B760) | 4 299 грн. |
Материнська плата MSI PRO B760M-P DDR4 | 4 763 грн. |
Материнська плата MSI Pro B760M-P DDR4 Socket 1700 | 4 368 грн. |
Материнська плата Msi Pro B760M-P DDR4 | 4 240 грн. |
Msi Pro B760M-P DDR4 | 4 473 грн. |
Модификації MSI PRO B760M-P DDR4
Ціни на MSI PRO B760M-P DDR4 |
---|---|---|---|---|
MSI PRO B760M-P DDR4 | від 3 982 грн. | 59 пропозицій | ||
MSI PRO B760M-P DDR5 | від 4 682 грн. | 47 пропозицій |