Материнська плата MSI PRO B760-P WIFI DDR4
Відео 3Фото 6 |
Якісна та не надто дорога материнська плата від MSI, яка відноситься до середнього рівня та входить до профільної серії MSI PRO 2023 року. Належить до формату ATX, який не обмежує користувача під час складання. Оснащена процесорним сокетом Intel LGA 1700, що базується на системній логіці середнього рівня Intel B760. Вона оптимізована для роботи в парі з гібридними процесорами Intel нового покоління, такими як Alder Lake та Raptor Lake.
MSI PRO B760-P WIFI DDR4 виконана відповідно до концепції підвищеної надійності, що включає використання ущільненого текстоліту, посилених кріплень та високоякісних компонентів. MSI PRO B760-P WIFI DDR4 здатна працювати без окремого відеоадаптера, використовуючи вбудовану в процесор відеокарту. Пристрій обладнано чотирма роз'ємами DDR4 DIMM з можливістю монтажу до 128 ГБ оперативної пам'яті з максимальною тактовою частотою 5333 МГц.
Для організації швидкодіючого сховища передбачена пара швидкісних роз'ємів М.2 (є підтримка шини PCI-E 4.0), а також чотири роз'єми SATA 3 для встановлення класичних HDD і SSD-накопичувачів. Інтегрований RAID-чип дозволяє об'єднати всі встановлені накопичувачі у єдиний дисковий масив. Подібні характеристики помітно перевершують вимоги звичайних офісних та домашніх ПК, тому цю плату можна сміливо розглядати в ролі не надто просунутого, але надійного фундаменту для ігрових систем та робочих ПК для написання коду, обробки авторського контенту та інших ресурсомістких завдань. Добре, що всі ключові зони оснащені додатковим охолодженням, а 14-фазний конвертер живлення без проблем потоваришує навіть із потужним і ненажерливим 14-ядерним Core i7.
Купити MSI PRO B760-P WIFI DDR4
Усі ціни 28 →MSI PRO B760-P WIFI DDR4 (s1700, Intel B760) | 6 099 грн. |
Msi Pro B760-P Wifi DDR4 | 6 287 грн. |
Msi Pro B760-P Wifi DDR4 | 6 227 грн. |
Материнська плата MSI PRO B760-P WIFI DDR4 | 5 984 грн. |
Материнская плата msi Pro b760-p wifi ddr4 (s-1700, b760) | 6 586 грн. |
Щодо хороша ціна. Нормальний функціонал. Начебто непогана якість. Наявність Wi-Fi, Bluetooth.
Жодних проблем при складанні та запуску не виникло. Звук "з коробки" - такий собі, та ще й Realtek Audio Control бачиш чи не постачається разом із драйвером. Але якщо обхідними шляхами встановити гарний еквалайзер типу Sound Blaster X-Fi MB5, то значною мірою виправте ситуацію. Alex Crime: користуюся MSI PRO B760-P WIFI DDR4 менше місяця |
Варіант для професіоналів
MSI PRO B760-P WIFI DDR4 є якісною, збалансованою і доступною материнською платою для процесорів Intel 12, 13 і 14-го покоління. Ця ATX-плата заснована на системній логіці B760 та втілює концепцію підвищеної надійності MSI з використанням ущільненого текстоліту, посилених кріплень та високоякісних компонентів.
Підтримка розігнаної пам'яті DDR4-5333
MSI PRO B760-P WIFI DDR4 оснащена чотирма DIMM-слотами DDR4, що підтримують до 128 ГБ оперативної пам'яті з максимальною тактовою частотою 5333 МГц. Для сховища даних передбачено два роз'єми M.2 PCI-E 4.0 для швидких SSD і чотири SATA 3 конектори. Материнська плата також підтримує роботу із вбудованою графікою процесора через HDMI чи DisplayPort.
Набагато більше ніж просто офісна модель
Характеристики MSI PRO B760-P WIFI DDR4 перевищують вимоги звичайних офісних та домашніх ПК, роблячи її чудовим вибором для ігрових систем середнього рівня або робочих станцій. Модель обладнана 14-фазним конвертером живлення, що забезпечує стабільну роботу навіть із потужними процесорами. Незважаючи на відсутність підтримки PCI-E 5.0, плата залишається актуальним рішенням для кола завдань.