Насосна станція AquaticaLeo 775309/24
Фото 8 |
AquaticaLeo 775309/24 1000 Вт1200 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaticaLeo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaticaLeo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaticaLeo 775309/24
Усі ціни 9 →Aquatica/Leo станция 1.2кВт Hmax 48м Qmax 80л/мин пластик Leo (самовсас. н | 6 474 грн. |
Станція AquaticaLEO 1.2кВт Hmax 48м Qmax 80л/хв 24 л (775309/24) | 6 676 грн. |
Насосна станція відцентрова самовсмоктувальна AquaticaLeo пластикова 1.2кВ | 6 676 грн. |
Насосна станція AquaticaLeo EKJ-1202PA5/UA 1.2КВт Hmax 48м Qmax 80л/хв 775 | 6 676 грн. |
Насосна станція LEO (775309/24) 1.2кВт EKJ-1202PA5/UA | 6 514 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації AquaticaLeo 775309/24
Ціни на AquaticaLeo 775309/24 |
---|---|---|---|---|
AquaticaLeo 775308/24 | від 5 423 грн. | 11 пропозицій | ||
AquaticaLeo 775309/24 | від 5 768 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →