Циркуляційний насос Nasosy plus BPS 20-12S-180 12 м 1" 180 мм
Nasosy plus BPS 20-12S-180 12 м
1"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2100 л/год
Макс. напір:12 м
Споживана потужність:165 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики BPS 20-12S-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus BPS 20-12S-180 12 м 1" 180 мм
Усі ціни 6 →Насос циркуляционный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ BPS 20-12S | 3 339 грн. |
Циркуляционный насос Насосы+ BPS20-12S, присоединительный комплект | 3 137 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование BPS 20-12S | 3 767 грн. |
Насосы+Оборудование Насос циркуляционный Насосы+Оборудование BPS 20-12S 18 | 3 389 грн. |
Циркуляційний електронасос NPO BPS 20/12S -130 + перехідник | 3 565 грн. |
Циркуляційний насос NPO BPS 20-12S-180 | 3 767 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →