Циркуляційний насос Nasosy plus BPS 25-6G-180 6.8 м 1 1/2" 180 мм
Nasosy plus BPS 25-6G-180 6.8 м
1 1/2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3600 л/год
Макс. напір:6.8 м
Споживана потужність:90 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики BPS 25-6G-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus BPS 25-6G-180 6.8 м 1 1/2" 180 мм
Насос циркуляционный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ BPS 25-6G-180 | 2 535 грн. |
Циркуляционный насос Насосы+ Bps 25-6G-180, присоединительный комплект | 2 382 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование BPS 25-6G-180 | 2 860 грн. |
Насосы+Оборудование Насос циркуляционный Насосы+Оборудование BPS 25-6G-180 | 2 688 грн. |
Циркуляційний насос NPO BPS 25-6G-180 | 2 860 грн. |
Додаткові функції і можливості циркуляційного насоса Nasosy plus BPS 25-6G-180:
- Термостат для регулювання температури теплоносія при якій включається насос
Модификації Nasosy plus BPS 25-6G-180
Ціни на Nasosy plus BPS 25-6G-180 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus BPS 20-2G-130/B 3 м 1" 130 мм | від 2 966 грн. | 7 пропозицій | ||
Nasosy plus BPS 20-4G-130/B 5.3 м 1" 130 мм | від 3 213 грн. | 9 пропозицій | ||
Nasosy plus BPS 25-4G-180 5.4 м 1 1/2" 180 мм | від 2 245 грн. | 7 пропозицій | ||
Nasosy plus BPS 25-6G-180 6.8 м 1 1/2" 180 мм | від 2 382 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →