Циркуляційний насос Nasosy plus BPS 32-6S-180 6.4 м 2" 180 мм
Nasosy plus BPS 32-6S-180 6.4 м
2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3500 л/год
Макс. напір:6.4 м
Споживана потужність:92 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики BPS 32-6S-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus BPS 32-6S-180 6.4 м 2" 180 мм
Усі ціни 6 →Насос циркуляционный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ BPS 32-6S-180 | 2 450 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование BPS 32-6S-180 | 2 764 грн. |
Циркуляційний насос NPO BPS32-6S-180 шнур+гайки | 2 623 грн. |
Циркуляційний насос NPO BPS 32-6S-180 | 2 764 грн. |
Циркуляційний насос "Насоси+" BPS 32-6S-180 приєднувальний комплект напір | 2 626 грн. |
Циркуляційний насос Насоси+ BPS 32-6S-180, Hmax 6.4 м, Qmax 58 л/хв, 92 Вт | 2 752 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →