Циркуляційний насос Nasosy plus BPS 32-12-220 12.4 м 2" 200 мм
Nasosy plus BPS 32-12-220 12.4 м
2"
200 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:7000 л/год
Макс. напір:12.4 м
Споживана потужність:270 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики BPS 32-12-220
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus BPS 32-12-220 12.4 м 2" 200 мм
Усі ціни 9 →Насос циркуляционный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ BPS 32-12-220 | 8 331 грн. |
Циркуляционный насос Насосы+ Bps 32-12-220 | 6 707 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование BPS 32-12-220 | 8 056 грн. |
Насосы+Оборудование Насос циркуляционный Насосы+Оборудование BPS 32-12-220 | 7 250 грн. |
Циркуляційний насос NPO BPS 32-12-220 шнур+гайки | 7 625 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →