Циркуляційний насос Nasosy plus BPS 32-8S-180 8.6 м 2" 180 мм
Nasosy plus BPS 32-8S-180 8.6 м
2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:10500 л/год
Макс. напір:8.6 м
Споживана потужність:280 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики BPS 32-8S-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus BPS 32-8S-180 8.6 м 2" 180 мм
Усі ціни 9 →Насос циркуляционный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ BPS 32-8S-180 | 4 227 грн. |
Насосы+Оборудование Насос циркуляционный Насосы+Оборудование BPS 32-8S-180 | 3 863 грн. |
Циркуляційний насос NPO BPS 32-8S-180 | 4 519 грн. |
Насосы+Оборудование Циркуляционный насос BPS32-8SM-180 Next NPO + комплект | 4 424 грн. |
Циркуляційний насос NPO BPS 32-8SM-180 Next шнур+гайки | 4 659 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →