Комп'ютерне крісло NATEC Trit 600 RGB (NFG-1577)
Відео 4Фото 24 |
NATEC Trit 600 RGB |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NATEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NATEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NATEC Trit 600 RGB
Усі ціни 6 →Компьютерное кресло для геймера Genesis Trit 600 RGB Black NFG-1577Игровое кресло Trit 600 - это чрезвычайно яркое игровое креслоTrit 600 RGB - это чрезвычайно яркое игровое кресло, которое пр... щеидаст уникальности любому рабочему месту благодаря более чем трем сотням разноцветных режимов RGB-светодиодов Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 435 грн. |
Крісло Genesis Trit 600 RGB Czarny (NFG-1577) | 7 995 грн. Під замовлення Див. умови |
Genesis Trit 600 RGB Czarny (NFG-1577) | 8 190 грн. Під замовлення Див. умови |
Компьютерное кресло для геймера Genesis Trit 600 RGB Black NFG-1577Игровое кресло Trit 600 - это чрезвычайно яркое игровое креслоTrit 600 RGB - это чрезвычайно яркое игровое кресло, которое пр... щеидаст уникальности любому рабочему месту благодаря более чем трем сотням разноцветных режимов RGB-светодиодов Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 441 грн. |
Комп'ютерне крісло для геймера Genesis Trit 600 RGB Black NFG-1577Ігрове крісло Trit 600
Trit 600 RGB - це надзвичайно яскраве ігрове крісло, яке додасть унікальності будь-якому робочому м... щеісцю завдяки більш ніж трьом сотням різнокольорових режимів RGB-світлодіоді Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 445 грн. |
Комп'ютерне крісло для геймера Genesis Trit 600 RGB BlackІгрове крісло Trit 600
Trit 600 RGB - це надзвичайно яскраве ігрове крісло, яке додасть унікальності будь-якому робочому м... щеісцю завдяки більш ніж трьом сотням різнокольорових режимів RGB-світлодіоді Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 435 грн. |
Серія NATEC Genesis
від 8 651 грн.
для персоналу, сидіння: 49.5x52 см, спинка: 58 см, сітка, механізм: multiblock, регулювання: нахилу, висоти, глибини, жорсткості
від 8 813 грн.
ігровий (геймерський), 1600x750x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 9 600 грн.
геймерське, сидіння: 56.5x52 см, тканина, спинка: 84.5 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 5 197 грн.
ігровий (геймерський), 1130x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 7 008 грн.
геймерське, сидіння: 54x49 см, тканина, спинка: 83 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 7 208 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 5 133 грн.
геймерське, сидіння: 54x53 см, тканина, шкірзам, спинка: 70 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 6 267 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 6 519 грн.
геймерське, сидіння: 52x49 см, тканина, спинка: 83 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 6 232 грн.
геймерське, сидіння: 46x49 см, тканина, шкірзам, спинка: 80 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 872 грн.
геймерське, сидіння: 38x51 см, тканина, шкірзам, спинка: 81 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 6 701 грн.
для персоналу, сидіння: 48x49 см, тканина, спинка: 58 см, сітка, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 9 372 грн.
геймерське, сидіння: 41x51 см, шкірзам, спинка: 86.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 954 грн.
геймерське, сидіння: тканина, спинка: тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 7 083 грн.
геймерське, сидіння: 53x49.5 см, тканина, спинка: 82 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 995 грн.
геймерське, сидіння: 53x49.5 см, тканина, спинка: 82 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 8 351 грн.
геймерське, сидіння: 38.5x62 см, шкірзам, спинка: 83.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 722 грн.
геймерське, сидіння: 38.5x50 см, шкірзам, спинка: 83.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
Відеоогляди
Genesis Trit 500 RGB and Trit 600 RGB - Chairs made for gamers
20 лютого 2020115 774 перегляда
RGB Gaming Chair!! Has RGB Gone Too Far? - Genesis Trit 500/600 RGB Gaming Chair
6 червня 202044 269 переглядів
Genesis Trit600 RGB - Ultimate Light Show
8 липня 202014 826 переглядів
How to Assembly Game Chair Genesis trit 600 rgb - Installation guide
16 лютого 20225 525 переглядів
Як вибрати комп'ютерне крісло
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
геймерське, сидіння: 53x49.5 см, тканина, спинка: 82 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 6 600 грн.
геймерське, сидіння: 51x47.5 см, шкірзам, спинка: 84 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 6 922 грн.
геймерське, сидіння: 54.5x49 см, шкірзам, спинка: 82 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 8 246 грн.
геймерське, сидіння: 54x50 см, тканина, спинка: 85 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 8 159 грн.
геймерське, сидіння: 51x40 см, тканина, спинка: 79 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 8 405 грн.
геймерське, сидіння: 37x47 см, шкірзам, спинка: 75 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 499 грн.
геймерське, сидіння: 34.5x57 см, шкірзам, спинка: 89 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 626 грн.
геймерське, сидіння: 50x52 см, шкірзам, спинка: 80 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 8 118 грн.
геймерське, сидіння: 38x48 см, шкірзам, спинка: 87 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 7 516 грн.
геймерське, сидіння: 40x51 см, шкірзам, спинка: 79.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 8 364 грн.
геймерське, сидіння: шкірзам, спинка: шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 6 617 грн.
геймерське, сидіння: тканина, спинка: тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості