Домофон NeoLight NeoKIT FHD Pro
Відео 1Фото 7 |
NeoLight NeoKIT FHD Pro |
|
Підтримує 4 джерела відеосигналу, тобто можна використовувати різні комбінації підключених панелей та камер. Захист панелі виклику за стандартом IP66.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NeoLight 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NeoLight.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NeoLight NeoKIT FHD Pro
Усі ціни 42 →Комплект видеодомофона Neolight NeoKIT FHD Pro Graphite: видеодомофон 7 | 8 165 грн. |
Комплект відеодомофона Neolight NeoKIT FHD Pro Graphite: відеодомофон 7" з | 7 890 грн. |
NeoLight NeoKit FHD PRO Graphite 69149 | 8 899 грн. |
Комплект NeoKIT FHD Pro GRAPHITE Neolight | 7 890 грн. |
Комплект відеодомофону NeoLight NeoKit FHD PRO Silver | 8 165 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →