Домофон NeoLight NeoKIT IP PRO WF 7
Фото 8 |
NeoLight NeoKIT IP PRO WF 7 |
|
Управління двома замками. Розпізнавання людини у кадрі. Захист панелі виклику IP66.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NeoLight 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NeoLight.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NeoLight NeoKIT IP PRO WF 7
Усі ціни 6 →Комплект відеодомофона NeoLight NeoKIT IP Pro WF 7 : IP відеодомофон 7" з | 14 590 грн. |
Комплект відеодомофону Neolight NeoKIT IP PRO WF 7 (White/Graphite) | 14 300 грн. |
IP-Комплект відеодомофону NeoLight NeoKIT IP Pro WF 7 | 14 590 грн. |
Комплект Wi-Fi SIP IP-домофону NeoLight NeoKIT IP Pro WF 7 | 14 590 грн. |
Комплект відеодомофону NeoLight NeoKIT IP Pro WF 7 | 14 590 грн. |
Комплект відеодомофону NeoLight NeoKIT IP PRO WF 7 | 14 590 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →