Унітаз Newarc Modern 3823B-M New
Фото 7 |
Newarc Modern 3823B-M New |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newarc 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newarc.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newarc Modern 3823B-M New
Усі ціни 11 →Унітаз підвісний Newarc Modern Rimless чорний (3823B NEW) 3823B NEW | 11 505 грн. |
Чаша подвесного унитаза NEWARC Modern Rimless с сиденьем 3823B NEW черный | 9 399 грн. |
Підвісний унітаз з кришкою NewArc Modern (3823B NEW) | 9 399 грн. |
Modern Чаша подвесного унитаза Rimless с сиденьем 3823B NEW черный NEWARC | 11 505 грн. |
Унітаз підвісний Newarc Modern сидіння Slim Soft-Close (3823B NEW) 3823B N | 11 505 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →