Унітаз Duravit D-Neo 45770900A1
Duravit D-Neo 45770900A1 |
|
З вертикальним змивом.
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit D-Neo 45770900A1
Усі ціни 7 →Унітаз підвісний Duravit D-Neo 45770900A1 із сидінням Soft Close | 9 499 грн. |
Унітаз підвісний Rimless (безободковий) Duravit D-Neo з сидінням 45770900A | 9 850 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий DURAVIT D-Neo із сидінням з мікроліфто | 17 826 грн. |
Унітаз підвісний Duravit D-Neo з кришкою (45770900A1) 45770900A1 | 9 498 грн. |
Унітаз підвісний Duravit D-Neo 45770900A1 із сидінням Soft Close | 9 499 грн. |
Підвісний унітаз DURAVIT D-Neo безобідковий із сидінням Soft Close білий ( | 21 021 грн. |
Унітаз підвісний Duravit D-Neo з кришкою, білий (45770900A1) 45770900A1 | 9 849 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →