Унітаз Roca Debba A34H993000
Roca Debba A34H993000 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Debba A34H993000
Усі ціни 16 →Унітаз підвісний Roca Debba A34H993000 з сидінням Slim slow closing | 10 637 грн. |
Унітаз підвісний Roca Debba A34H993000 з сидінням Slim slow closing | 10 637 грн. |
Унітаз підвісний білий ROCA DEBBA із сидінням з мікроліфтом A34H993000 | 10 743 грн. |
Roca Roca Debba Rimless A34H993000, с сиденьем Slim slow closing | 10 743 грн. |
Унітаз підвісний Roca Debba Rimless (A34H993000) A34H993000 | 10 743 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →