Змішувач Volle Leon 15211300
Фото 3 |
Volle Leon 15211300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Leon 15211300
Усі ціни 34 →Змішувач для умивальника Volle Leon чорний матовий 1511.010304 | 4 620 грн. |
Змішувач на раковину одновентильний на стіну скритого монтажу VOLLE LEON х | 4 200 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Volle LEON чорний матовий (1511. | 4 620 грн. |
Смеситель для умывальника Volle Leon 1511.010304 настенный, 35 мм, de la n | 4 620 грн. |
Змішувач для умивальника Volle Leon 35 мм хром 1511.010301 | 3 993 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →