Змішувач Cersanit Larga S951-386
Фото 3 |
Cersanit Larga S951-386 |
|
Змішувач створює шум трохи більше 30 децибел. Аератор Cersanit Water Save обмежує витрати води до 6 л/хв.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Larga S951-386
Усі ціни 6 →Змішувач для умивальника Cersanit LARGA з коробкою прихованого монтажу, хр | 4 515 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для раковини CERSANIT Larga S951-385 | 5 599 грн. |
Змішувач для умивальника Cersanit LARGA з коробкою прихованого монтажу, чо | 5 292 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для раковини CERSANIT Larga S951-386 | 4 759 грн. |
Змішувач для умивальника Cersanit Larga S951-385 з коробкою прихованого мо | 5 193 грн. |
Змішувач для умивальника Cersanit Larga S951-386 з коробкою прихованого мо | 4 388 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →