Змішувач Gappo Futura G1017-12
Фото 12 |
Gappo Futura G1017-12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo Futura G1017-12
Усі ціни 32 →Змішувач для раковини GAPPO чорний матовий G1017-16 | 4 892 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу GAPPO білий лату | 5 050 грн. |
Змішувач для умивальника Gappo G1017-12 білий/хром | 5 050 грн. |
Змішувач для умивальника GAPPO G1017-12, білий/хром 1041630 | 5 050 грн. |
Вбудований змішувач для раковини GAPPO G1017-16 (1041631) | 4 892 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →