Змішувач REA Hyper REA-B2059
Фото 10 |
REA Hyper REA-B2059 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Hyper REA-B2059
Усі ціни 33 →Rea Rea Hyper REA-B2059 | 5 280 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу REA HYPER чорний | 5 492 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Hyper, хром (REA-B2059) REA-B2059 | 5 280 грн. |
Rea змішувач для умивальника прихованого монтажу Rea Hyper хром (REA-B2059 | 5 280 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA HYPER CHROM + BOX настінний REA-B2 | 5 280 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →