Змішувач Nobili Rubinetterie New Road RD00133-CR (RD00133CR)
Фото 3 |
Nobili Rubinetterie New Road RD00133-CR |
|
Обмежувач напору води з "гальмуванням" на 50%. Аератор з захистом проти вапняних відкладень
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie New Road RD00133-CR
Змішувач для кухні Nobili NEW ROAD RD00133CR високий | 6 665 грн. |
Nobili Rubinetterie New Road RD00133CR високий | 6 198 грн. |
Змішувач кухонний NOBILI NEW ROAD RD00133CR | 6 665 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →