Літня шина Nokian Hakka Black 2 275/40 R20 106Y
Відео 14Фото 14 |
Виберіть розмір шин
Nokian Hakka Black 2 275/40 R20 106Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Hakka Black 2 275/40 R20 106Y
Усі ціни 25 →Шина Nokian Hakka Black 2 Suv 275/40 R20 106Y XL | 4 690 грн. |
Nokian Hakka Black 2 SUV 275/40 ZR20 106Y XL | 4 754 грн. |
Nokian Hakka Black 2 SUV 275/40 ZR20 106Y XL | 6 262 грн. |
Nokian HAKKA BLACK 2 SUV 275/40 R20 106Y XL | 5 060 грн. |
Nokian Hakka Black 2 SUV (275/40R20 106Y) | 6 358 грн. |
ще 20 пропозицій
Всім доброго доби! Стисло опишу враження від використання шин Nokian Hakka Black 2 SUV. Шини на ходу вже понад 8 тис км, за цей час суттєвих недоліків не виявив. Сухою дорогою однозначно 5 балів! Гальмування відмінне, хороша стійкість до аквапланування. За 8 тисяч зносу немає взагалі, немов тільки поставив, подивимось далі... З мінусів можу відзначити невелику шумність на поганому дорожньому покритті. Саме на поганому, на хорошому шини досить тихі. Ціна-якість, на мою думку, вдала. невелика шумність на поганому дорожньому покритті |
"Виділив для себе переваги гуми: 1. м'якого йде 2. практично не шумить 3. добре гальмує (зокрема й у дощ) 4. з місця рушає легко 5. у повороти входить впевнено 6. ціна" 5. у повороти входить впевнено 6. ціна" поки немає зауважень, ще тестую Дмитрий : користуюся Nokian Hakka Black 2 225/55 R17 97W кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →