Литий диск Replica GT541 10x20/5x120 ET40 DIA74,1
від 7 440 до 7 646 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replica GT541 1
Характеристики
Replica GT541 10x20/5x120 ET40 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica GT541 10x20/5x120 ET40 DIA74,1
Сортувати
Replica BMW GT 541 10,0x20/5x120 D74,1 ET40 BF | 7 619 грн. |
Replica BMW GT 541 10x20 5x120 ET40 DIA74.1 BF | 7 646 грн. |
Replica Replica BMW GT 541 10x20 5x120 ET40 DIA74.1 BF | 7 551 грн. |
Replica BMW GT 541 (R20 W10 PCD5x120 ET40 DIA74,1) 1912435 | 7 440 грн. |
Закрити
Схожі