Литий диск Replica MR962 7,5x19/5x112 ET33 DIA66,6
від 8 843 до 10 649 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації Replica MR962 2
Характеристики
Replica MR962 7,5x19/5x112 ET33 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica MR962 7,5x19/5x112 ET33 DIA66,6
Сортувати
Диск Replica MR962 7.5x19 5x112 ET33.0 DIA66.6 BKF | 9 476 грн. |
Replica MR962 R19 W7.5 PCD5x112 ET33 DIA66.6 BKF | 9 476 грн. |
Replica MR962 7.5x19 5x112 ET33 DIA66.6 BKF | 8 843 грн. |
Replica Replica MR962 (R19 W7.5 PCD5x112 ET33 DIA66.6) BKF | 9 476 грн. |
Диски Replica Mercedes (MR962) 7,5x19 5x112 ET33 DIA66,6 (BKF) | 9 476 грн. |
Replica Mercedes (MR962) BKF (R19 W7.5 PCD5x112 ET33 DIA66.6) | 9 476 грн. |
Диск Replica MR962 BKF R19 W7,5 PCD5x112 ET33 DIA66,6 | 10 649 грн. |
Replica MR962 7.5x19 5x112 ET33 DIA66.6 BKF | 8 967 грн. |
Replica Replica MR962 7.5x19 5x112 ET33 DIA66.6 BKF | 8 967 грн. |
Закрити
Схожі