Літня шина Nokian Wetproof SUV 225/65 R17 102H
Відео 6Фото 5 |
Nokian Wetproof SUV 225/65 R17 102H 225/65 R17 102 H 225/65 R17 106 V |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Купити Nokian Wetproof SUV 225/65 R17 102H
Усі ціни 19 →Nokian WETPROOF SUV 225/65 R17 102H (9022998000) | 5 820 грн. |
Nokian Wetproof SUV (225/65R17 102H) | 4 614 грн. |
Nokian Wetproof SUV 225/65 R17 102H | 5 322 грн. |
Літня шина NOKIAN WETPROOF 225/65R17 102H SUV | 4 790 грн. |
Nokian Tyres Літня шина NOKIAN WETPROOF 225/65R17 102H SUV | 4 857 грн. |
Фінські шинники з компанії Nokian вміють робити не тільки якісну зимову гуму - спеціально для невеликих та середньорозмірних машин класу SUV випускається літня модель Nokian Wetproof SUV.
Функціональні зони протектора
Асиметричний протектор шини створили за технологією Dual Zone Safety - фактично він розділений на дві функціональні зони. Зовнішню частину протектора охоплює зона стабільності, яка відповідає за стійкість автомобіля при маневруванні та забезпечує чуйне керування. З внутрішньої сторони протектора знаходиться зона безпеки - вона гарантує надійне зчеплення з мокрим дорожнім полотном та займається питаннями водовідведення.
Вищий ранг «мокрого» зчеплення
Додаткову безпеку на вологих дорогах надають блокувальні елементи Responsive Lock. Вони підтримують центральні ребра протектора під час руху, даючи воді вільно стікати із шини. Ну а бонусом модель придбала резиносуміш із підвищеним вмістом силіки. Ранг «мокрого» зчеплення у Nokian Waterproof SUV найвищий у класі та позначений індексом A.
Арамідні волокна
У шині використовується принцип самопоглинання вібрацій Silent Groove, що підкріплюється м'якістю та малошумністю ходу. Погані дороги і бордюри покришці теж байдуже - її боковини посилені арамідними волокнами Aramid Sidewalls. Бракує моделі лише більш короткої дистанції гальмування на сухому асфальті. Однак це єдиний дрібний недолік гуми, який точно не відіграє значної ролі.
Модификації Nokian Wetproof SUV 225/65 R17 102H
Ціни на Nokian Wetproof SUV 225/65 R17 102H |
---|---|---|---|---|
Nokian Wetproof SUV 225/65 R17 102H | від 4 614 грн. | 19 пропозицій | ||
Nokian Wetproof SUV 225/65 R17 106V | від 3 629 грн. | 3 пропозиції |