Літня шина Yokohama BluEarth-XT AE61 225/65 R17 102H
Відео 6Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/65 R17 102H 225/65 R17 102 H 225/65 R17 106 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-XT AE61 225/65 R17 102H
Усі ціни 26 →Шина Yokohama BluEarth-XT AE61 225/65 R17 102H | 4 894 грн. |
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/65 R17 102H | 5 082 грн. |
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/65 R17 102H | 5 178 грн. |
Yokohama Bluearth-XT AE61 (225/65R17 102H) | 4 959 грн. |
Yokohama BLUEARTH XT AE61 225/65 R17 102H (9098050760) | 6 130 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Yokohama BluEarth-XT AE61 225/65 R17 102H
Ціни на Yokohama BluEarth-XT AE61 225/65 R17 102H |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/65 R17 102H | від 4 841 грн. | 26 пропозицій | ||
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/65 R17 106V | від 6 064 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →