Заглибний насос Aquatica 773381
Відео 1Фото 5 |
Aquatica 773381 відцентровийпоплавковий вимикачподрібнювач 15 м³/год 10 м 24 м³/год 16 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773381
Усі ціни 11 →Насос каналізаційний Aquatica 1.1 кВт 250 л/хв 7 м кабель 773381 | 3 595 грн. |
Насос канализационный Aquatica 1.1кВт Hmax 10м Qmax 250л/мин (773381) | 4 045 грн. |
Насос дренажно-фекальний Aquatica Mid 1.1кВт Hmax 10м Qmax 250л/хв (773381 | 4 161 грн. |
Насос каналізаційний Aquatica 1.1кВт Hmax 10м Qmax 250л/хв mid (773381) 1. | 3 595 грн. |
Фекальний насос Aquatica 1.1кВт Hmax 10м Qmax 250л/мин (773381) | 4 161 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Aquatica 773381
Ціни на Aquatica 773381 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773381 | від 3 595 грн. | 11 пропозицій | ||
Aquatica 773383 | від 4 177 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →