Комп'ютерне крісло Nowy Styl Forsage
Фото 3 |
Nowy Styl Forsage |
|
Деякі магазини надають широкий спектр кольорів і вибір будь-якого матеріалу на замовлення.
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowy Styl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowy Styl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowy Styl Forsage
Кресло Новый Стиль FORSAGE (Кожа Люкс LE) | 9 040 грн. |
Офісне крісло Forsage Tilt PL35 Nowy Styl | 7 826 грн. |
Крісло Nowy Styl Forsage ordf Eco-30 | 8 154 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →