Комп'ютерне крісло Nowy Styl Record
Фото 3 |
Nowy Styl Record |
|
Деякі магазини надають широкий спектр кольорів і вибір будь-якого матеріалу на замовлення.
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowy Styl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowy Styl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowy Styl Record
Кресло Новый стиль RECORD (Экокожа) | 6 155 грн. |
Офісне крісло Record Tilt PL35 Nowy Styl | 7 128 грн. |
Крісло Nowy Styl RECORD ordf ECO-30/ECO-90 (RECORD P ECO-30/ECO-90) | 7 425 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →