Електрогенератор NTC TRT-5.5
NTC TRT-5.5 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NTC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NTC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NTC TRT-5.5
Усі ціни 6 →Генератор бензиновий 4.4 кВт NTC TRT-5,5 7730000249 | 32 571 грн. |
Генератор бензиновый Ntc TRT-5,5 4.4 кВт | 32 571 грн. |
Генератор трифазний NTC TRT-5,5 4,4кВт (7730000249) | 32 571 грн. |
Бензиновий генератор NTC TRT-5,5 34425 | 32 571 грн. |
Бензиновий генератор NTC TRT-5,5 | 32 571 грн. |
Генераторна установка TRT-5,5 3ф 5,5кВА Honda GX270 | 32 571 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →