Електрогенератор NTC TR-3.3
NTC TR-3.3 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NTC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NTC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NTC TR-3.3
Усі ціни 10 →Генератор бензиновый NTC TR-3.3, 2.4 кВт 34491 | 17 766 грн. |
Бензиновый генератор NTC TR-3.3 (34491) 152272 | 17 766 грн. |
Генератор бензиновий 2.4 кВт NTC TR-3.3 7730000234 | 17 766 грн. |
Генератор бензиновый Ntc TR-3.3 2.4 кВт | 17 766 грн. |
Генератор NTC TR-3,3 2,6кВт (7730000234) | 17 766 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →