Ножиці по металу NWS 062R-12-250 250 мм / правий різ
NWS 062R-12-250 250 мм / лівий різ250 мм / правий різ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NWS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NWS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NWS 062R-12-250 250 мм / правий різ
Ножиці з металу 250 мм Праві Ручні NWS 062R-12-250 | 1 118 грн. |
Ножиці по Металу 250 мм Праві Ручні у Блістері NWS 062R-12-250-SB | 1 210 грн. |
Ножиці з металу NWS праві 250 мм 062R-12-250 | 852 грн. |
Ножиці NWS для листового металу праві (t=0.8-1.0 мм) леза L=42 мм/ H=250 м | 1 078 грн. |
Модификації NWS 062R-12-250
Ціни на NWS 062R-12-250 |
---|---|---|---|---|
NWS 062L-12-250 250 мм / лівий різ | від 1 078 грн. | 3 пропозиції | ||
NWS 062R-12-250 250 мм / правий різ | від 852 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →