Ножиці по металу NWS 078-12-250 250 мм
Фото 5 |
NWS 078-12-250 200 мм250 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NWS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NWS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NWS 078-12-250 250 мм
Ножиці по металу NWS Англійські прямі 250 мм (078-12-250) | 1 164 грн. |
Ножиці для металу NWS Англійські прямі 250 мм (078-12-250) | 1 144 грн. |
Ножиці по Металу Прямі Ручні NWS "Англійські" t=0.8-1.0 мм, леза L=60 мм, | 1 499 грн. |
Ножиці по металу NWS Англійські прямі 250 мм (078-12-250) | 1 164 грн. |
Модификації NWS 078-12-250
Ціни на NWS 078-12-250 |
---|---|---|---|---|
NWS 078-12-200 200 мм | від 1 025 грн. | 2 пропозиції | ||
NWS 078-12-250 250 мм | від 1 144 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →