Електрогенератор Oshima MPD-3KW-D
Фото 10 |
Oshima MPD-3KW-D ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oshima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oshima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oshima MPD-3KW-D
Бензиновый генератор Oshima MPD-3KW-D | 11 601 грн. |
Oshima MPD-3KW-D 196931 | 11 599 грн. |
Генератор Oshima MPD-3KW-D E-start | 11 600 грн. |
Модификації Oshima MPD-3KW-D
Ціни на Oshima MPD-3KW-D |
---|---|---|---|---|
Oshima MPD-3KW | від 10 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Oshima MPD-3KW-D | від 11 599 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →