Електрогенератор Grand BGO 3300 (БГО 3300)
Фото 10 |
Grand BGO 3300 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand BGO 3300
Усі ціни 7 →Генератор бензиновий Grand БГО-3300 2,8/3 кВт | 11 729 грн. |
Бензиновий генератор Grand БГО-3300 | 10 204 грн. |
Бензиновий генератор Grand БГО 3300 113533 | 10 639 грн. |
Бензиновий генератор Grand БГО-3300 | 10 652 грн. |
Генератор бензиновий Grand БГО-3300 (2,8 кВт, однофазний, ручний старт, ви | 13 050 грн. |
Генератор бензиновий Grand БГО-3300 (3 кВт, мідна обмотка) | 16 999 грн. |
Бензиновий генератор Grand БГО-3300 | 11 006 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →