Газонокосарка Oleo-Mac G 48PK Comfort Plus (66119059E1L)
Фото 3 |
Надійна несамохідна бензинова газонокосарка із роторною ріжучої системою та економічним двигуном. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для догляду за рівними газонами і галявинами площею 1400 квадратних метрів. Ідеальна для обслуговування потреб приватних домогосподарств, допоможе без особливих зусиль утримувати в ідеальному порядку прибудинкову/садову територію.
Забезпечує ширину скошування 46 см, причому зрізана трава може викидатися ззаду або збиратися в місткому 70-і літровому орендованому полужестком збірнику, який легко спорожняється і чиститься (жорсткий поліпропіленовий верх + міцна поліамідна тканина). Роторний ніж газонокосарки Oleo-Mac G 48PK Comfort Plus приводиться в дію потужним компактним і одноциліндровим бензиновим 4-тактним двигуном EMAK K 500 OHV об'ємом 140 куб.
см (4,0 к.с.) з верхнім розташуванням клапанів і повітряним охолодженням. Така силова установка має великий моторесурс, демонструє високий крутний момент, економічна й екологічна. Помірний вага (25,4 кг) і широкі колеса на підшипниках дають можливість без особливих зусиль вільно переміщати машину по ділянці. Незалежна регулювання висоти стрижки від 28 до 75 мм виконується за допомогою важелів на кожному колесі (4 ступені). Корпус машини виконаний із сталі і має корозійностійку механічно міцну забарвлення.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oleo-Mac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oleo-Mac.
Купити Oleo-Mac G 48PK Comfort Plus
Усі ціни 11 →Газонокосилка Oleo-Mac G48 PK Comfort Plus 66119059E5 | 13 998 грн. |
Газонокосарка Oleo-Mac G48 PK Comfort Plus (4 л. с., 460 мм) 66119059E5 | 13 998 грн. |
Газонокосарка Oleo-Mac G 48 PK Comfort Plus (4 к.с., 460 мм) (66119059E5) | 13 998 грн. |
Газонокосарка Oleo-Mak G48 PK Comfort Plus | 13 998 грн. |
Газонокосилка Oleo-Mac G48 PK Comfort Plus | 13 998 грн. |