Інсталяція для туалету Geberit Duofix 458.178.21.1
Фото 3 |
Geberit Duofix 458.178.21.1 без унітазунітаз |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Duofix 458.178.21.1
Інсталяція для унітазу Geberit Duofix 458.178.21.1 NEW 4 в 1 | 6 589 грн. |
Інсталяція для унітазу 4 в 1 Geberit Duofix NEW 458.178.21.1 | 5 855 грн. |
Інсталяція Geberit 458.178.21.1 NEW 4 в 1 | 6 149 грн. |
Инсталляция для унитаза Geberit Duofix 458.178.21.1 NEW 4 в 1+Гигиенически | 7 100 грн. |
Модификації Geberit Duofix 458.178.21.1
Ціни на Geberit Duofix 458.178.21.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Duofix 458.178.21.1 | від 5 855 грн. | 4 пропозиції | ||
Geberit Duofix 458.178.21.1 WC | від 7 654 грн. | 88 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →