Кондиціонер Olmo OSH-18FR9 54 м²
Відео 1Фото 3 |
Olmo OSH-18FR9 54 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:54 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1640/1510 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики OSH-18FR9
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olmo OSH-18FR9 54 м²
Усі ціни 17 →Кондиционер OLMO OSH-18FR9 INNOVA INVERTER | 33 419 грн. |
Кондиціонер Olmo OSH-18FR9 | 33 420 грн. |
Кондиціонер Olmo INNOVA INVERTER OSH-18FR9 | 30 080 грн. |
Кондиционер Olmo Innova Inverter OSH-18FR9 | 33 420 грн. |
Кондиціонер Olmo Innova Inverter OSH-18FR9 | 33 420 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Olmo OSH-18FR9
Ціни на Olmo OSH-18FR9 |
---|---|---|---|---|
Olmo OSH-07FR9 24 м² | від 8 941 грн. | 4 пропозиції | ||
Olmo OSH-09FR9 26 м² | від 13 836 грн. | 29 пропозицій | ||
Olmo OSH-12FR9 35 м² | від 16 189 грн. | 15 пропозицій | ||
Olmo OSH-18FR9 54 м² | від 26 661 грн. | 17 пропозицій | ||
Olmo OSH-24FR9 73 м² | від 27 278 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →