Кондиціонер Olmo OSH-B24HR 70 м²
Olmo OSH-B24HR 70 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:2420/2420 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики OSH-B24HR
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Olmo OSH-B24HR
Ціни на Olmo OSH-B24HR |
---|---|---|---|---|
Olmo OSH-B12HR 36 м² | від 28 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Olmo OSH-B18HR 53 м² | від 25 699 грн. | 3 пропозиції | ||
Olmo OSH-B24HR 70 м² | від 33 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Olmo OSH-B36HR 105 м² | від 43 699 грн. | 3 пропозиції | ||
Olmo OSH-B48HR 140 м² | від 56 899 грн. | 2 пропозиції | ||
Olmo OSH-B60HR 160 м² | від 65 520 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →