Кондиціонер Olmo Edge OSH-18FRH2 57 м²
Фото 7 |
Olmo Edge OSH-18FRH2 57 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:57 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1600/1510 Вт, клас охолодження A, обігріву A
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Edge OSH-18FRH2
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olmo Edge OSH-18FRH2 57 м²
Усі ціни 25 →Olmo Olmo Edge Inverter New OSH-18FRH2 | 33 770 грн. |
Кондиционер Olmo OSH-18FRH2 EDGE INVERTER NEW | 29 099 грн. |
Кондиціонер Olmo OSH-18FRH2 | 29 099 грн. |
Кондиціонер Olmo EDGE INVERTER OSH-18FRH2 | 29 099 грн. |
Кондиціонер Olmo EDGE Inverter New OSH-18FRH2 | 33 770 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Olmo Edge OSH-18FRH2
Ціни на Olmo Edge OSH-18FRH2 |
---|---|---|---|---|
Olmo Edge OSH-07FRH2 22 м² | від 13 187 грн. | 33 пропозиції | ||
Olmo Edge OSH-09FRH2 27 м² | від 13 380 грн. | 26 пропозицій | ||
Olmo Edge OSH-12FRH2 33 м² | від 14 103 грн. | 33 пропозиції | ||
Olmo Edge OSH-18FRH2 57 м² | від 29 098 грн. | 25 пропозицій | ||
Olmo Edge OSH-24FRH2 71 м² | від 34 098 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →