Кондиціонер Olmo OSH-07FRH3 20 м²
Фото 5 |
Olmo OSH-07FRH3 20 м²
2024 рікEdge Deluxe (преміальна серія)7000 BTUінверторрозумний дімI Feelробота в сильну спекудуже тихийA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:665/600 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики OSH-07FRH3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olmo OSH-07FRH3 20 м²
Усі ціни 7 →Кондиціонер Olmo OSH-07FRH3 | 14 199 грн. |
Кондиціонер OLMO EDGE INVERTER OSH-07FRH3 | 14 199 грн. |
Кондиціонер Olmo OSH-07FRH3 | 14 198 грн. |
Кондиционер Olmo OSH-07FRH3 | 12 211 грн. |
Кондиціонер OLMO OSH-07FRH3 | 14 199 грн. |
Модификації Olmo OSH-07FRH3
Ціни на Olmo OSH-07FRH3 |
---|---|---|---|---|
Olmo OSH-07FRH3 20 м² | від 12 211 грн. | 7 пропозицій | ||
Olmo OSH-09FRH3 25 м² | від 12 727 грн. | 12 пропозицій | ||
Olmo OSH-12FRH3 35 м² | від 15 181 грн. | 9 пропозицій | ||
Olmo OSH-18FRH3 50 м² | від 25 025 грн. | 17 пропозицій | ||
Olmo OSH-24FRH3 70 м² | від 29 325 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →