Кондиціонер Olmo OSH-08LD7W 21 м²
Відео 3 |
Амбітний бюджетник з роду кліматичної техніки серії Innova поєднує в одному флаконі високу продуктивність, малошумність, розвинену функціональність і, що важливо, надійність. В серці спліт-системи встановлений компресор звичайного типу з японської родоводу. Його марнотратство в питаннях енергоспоживання підтверджена високим балом А, який присвоєно Olmo OSH-08LD7W в дисципліну «Енергоефективність».
Оптимальними умовами для вірної служби кондиціонера вважаються площа «квадратурою» близько 21 м² і діапазон температур повітря зовнішнього середовища від -7 °С до 43 °С. Модель створена з прицілом на обігрів, охолодження, осушення та вентиляцію повітряних мас. Серед «фішок» спліт-системи: дисплей Enigma Lights під пластиковою панеллю внутрішнього блока, нічний режим Magic Sleep, функції осушення і автоматичного розморожування (Dry Air і Smart Defrost відповідно). Опціонально кондиціонер може комплектуватися Wi-Fi адаптером для віддаленого керування параметрами через мережі Всесвітньої павутини.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olmo.
Купити Olmo OSH-08LD7W 21 м²
Усі ціни 16 →Кондиционер OLMO OSH-08LD7W INNOVA | 12 629 грн. |
Кондиціонер OLMO OSH-08LD7W INNOVA | 10 952 грн. |
Кондиціонер Olmo OSH-08LD7W | 12 630 грн. |
Кондиціонер Olmo INNOVA OSH-08LD7W | 11 370 грн. |
Кондиционер Olmo Innova OSH-08LD7W | 12 630 грн. |
Для бюджетної моделі, дуже непогано! Кімнату в 20 кв.м., охолоджує відмінно. Нема стороннього шуму. На оплаті електрики, робота кондиціонера не далася взнаки. Економний. Чи не галасливий. Швидко охолоджує. За таку. ціну-ні Pallit Pa: користуюся Olmo OSH-08LD7W кілька місяців |
Модификації Olmo OSH-08LD7W
Ціни на Olmo OSH-08LD7W |
---|---|---|---|---|
Olmo OSH-08LD7W 21 м² | від 10 348 грн. | 16 пропозицій | ||
Olmo OSH-10LD7W 25 м² | від 11 580 грн. | 15 пропозицій | ||
Olmo OSH-14LD7W 32 м² | від 12 885 грн. | 16 пропозицій | ||
Olmo OSH-18LD7W 51 м² | від 21 051 грн. | 14 пропозицій | ||
Olmo OSH-24LD7W 70 м² | від 23 116 грн. | 11 пропозицій |