Кондиціонер Olmo Inventa OSH-18LDH 54 м²
Фото 3 |
Olmo Inventa OSH-18LDH 54 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:54 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1660/1540 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Inventa OSH-18LDH
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olmo Inventa OSH-18LDH 54 м²
Усі ціни 35 →Olmo Olmo Inventa OSH-18LDH | 25 999 грн. |
OLMO OLMO OSH-18LDH | 25 999 грн. |
Кондиционер Olmo Inventa OSH-18LDH | 25 998 грн. |
Кондиціонер спліт-система OLMO OSH-18LDH | 25 999 грн. |
Кондиціонер Olmo OSH-18LDH | 25 999 грн. |
ще 20 пропозицій
З середнього цінного сегмента нам порадили саме цю модель. Придбали у середині літа, коли був пік спеки. Так ось зі своїм завданням на охолодження він впорався відмінно. Нашу кімнату, охолоджував дуже швидко, зараз поки опалення не включили, включаємо на обігрів, також претензій немає. Практичний дизайн, зручний пульт, пластик не смердить. За 4 місяці роботи не було нарікань на роботу кондиціонера. Наталия Лукайчук: користуюся Olmo Inventa OSH-08LDH кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Olmo Inventa OSH-18LDH
Ціни на Olmo Inventa OSH-18LDH |
---|---|---|---|---|
Olmo Inventa OSH-08LDH 20 м² | від 9 436 грн. | 22 пропозиції | ||
Olmo Inventa OSH-10LDH 25 м² | від 10 440 грн. | 23 пропозиції | ||
Olmo Inventa OSH-14LDH 32 м² | від 13 208 грн. | 38 пропозицій | ||
Olmo Inventa OSH-18LDH 54 м² | від 20 200 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →