Каструля OMS 2060-24
OMS 2060-24 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 2060-24
Усі ціни 7 →Каструля O.M.S. 24x14см 5,7л з кришкою (OMS 2060-24-5,7л) | 1 563 грн. |
Каструля 5.7 л (24 см х 14 см) OMS 2060-24-5.7л OMS 2060-24-5,7л | 1 544 грн. |
OMS OMS-2060-24 | 1 772 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Classic 2060-24 24 см 5.7 л | 1 935 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Classic 2060-24 24 см 5.7 л | 1 761 грн. |
Каструля 5,7 л (24 х 14 см) OMS 2060-24-5,7л | 1 545 грн. |
Каструля O.M.S. Collection 2060-24 см 6.2 л | 1 418 грн. |
Модификації OMS 2060-24
Ціни на OMS 2060-24 |
---|---|---|---|---|
OMS 2060-16 | від 757 грн. | 8 пропозицій | ||
OMS 2060-18 | від 858 грн. | 7 пропозицій | ||
OMS 2060-20 | від 979 грн. | 8 пропозицій | ||
OMS 2060-22 | від 1 250 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2060-24 | від 1 418 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →