Сковорідка RiNGEL Pesto RG-1137-28 28 см (6530393)
Фото 7 |
RiNGEL Pesto RG-1137-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Pesto RG-1137-28 28 см
Усі ціни 23 →Сковорода Ringel Pesto, 28 см (RG-1137-28) | 699 грн. |
Ringel Pesto 28 см (RG-1137-28) | 1 045 грн. |
Сковорода без крышки Ringel Pesto 28 см RG-1137-28 | 1 100 грн. |
Сковорода RINGEL Pesto 28 см 6 530 393 | 735 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації RiNGEL Pesto RG-1137-28
Ціни на RiNGEL Pesto RG-1137-28 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Pesto RG-1137-22 22 см | від 449 грн. | 19 пропозицій | ||
RiNGEL Pesto RG-1137-24 24 см | від 549 грн. | 18 пропозицій | ||
RiNGEL Pesto RG-1137-26 26 см | від 619 грн. | 21 пропозиція | ||
RiNGEL Pesto RG-1137-28 28 см | від 650 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →