Каструля OMS 3120-22
Відео 1Фото 16 |
OMS 3120-22 |
|
Підходить для приготування на газових, електричних та склокерамічних плитах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 3120-22
Усі ціни 14 →Каструля O.M.S. 22см 3,7л (OMS 3120.01.11-22-3,7л-Red) | 1 621 грн. |
Каструля OMS 3120.01.11-22-3,7л-Red 22х12см | 1 603 грн. |
OMS OMS-3120-22-grey | 1 742 грн. |
Каструля OMS 3 7 л 3120.01.11 червона | 1 538 грн. |
Каструля зі скляною кришкою O.M.S. Collection 3120 з гранітним покриттям 2 | 1 603 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації OMS 3120-22
Ціни на OMS 3120-22 |
---|---|---|---|---|
OMS 3120-20 | від 1 194 грн. | 17 пропозицій | ||
OMS 3120-22 | від 1 394 грн. | 14 пропозицій | ||
OMS 3120-24 | від 1 522 грн. | 18 пропозицій | ||
OMS 3120-26 | від 1 606 грн. | 28 пропозицій | ||
OMS 3120-28 | від 1 685 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →