Точильний верстат Optimum OPTIgrind GU 15 3101505 150 мм
Optimum OPTIgrind GU 15 3101505 150 мм 150 мм175 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIgrind GU 15 3101505 150 мм
Станок шлифовальный дисковый Optimum OPTIgrind GU 15 3101505 | 7 296 грн. |
Точильно-шлифовальный станок Optimum Maschinen OPTIgrind GU 15 (230 V) 310 | 6 144 грн. |
Точильно-шліфувальний верстат по металу OPTIgrind GU 15 | 5 827 грн. |
Модификації Optimum OPTIgrind GU 15 3101505
Ціни на Optimum OPTIgrind GU 15 3101505 |
---|---|---|---|---|
Optimum OPTIgrind GU 15 3101505 150 мм | від 5 827 грн. | 3 пропозиції | ||
Optimum OPTIgrind GU 18 3101510 175 мм | від 6 024 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →