Литий диск Zorat 2788 6x14/4x100 ET38 DIA67,1
від 3 022 до 3 690 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Zorat 2788 6
Характеристики
Zorat 2788 6x14/4x100 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 2788 6x14/4x100 ET38 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 2788 R14 W6 PCD4x100 ET38 DIA67.1 (MKP) 1002177836 | 3 169 грн. |
Zorat Wheels 2788 6x14 4x100 ET38 DIA67.1 MK-P | 3 363 грн. |
ZW 2788 6,0x14/4x100 D67,1 ET38 BLK | 3 192 грн. |
ZW 2788 (R14 W6.0 PCD4x100 ET38 DIA67.1) Black | 3 252 грн. |
Диски ZW 2788 6x14 4x100 ET38 DIA67,1 (MKP) | 3 022 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі