Кондиціонер OSAKA ST-24H 65 м²
OSAKA ST-24H 65 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:65 м²
Споживання:2750/2800 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ST-24H
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OSAKA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OSAKA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації OSAKA ST-24H
Ціни на OSAKA ST-24H |
---|---|---|---|---|
OSAKA ST-07H 20 м² | від 8 470 грн. | 3 пропозиції | ||
OSAKA ST-09H 26 м² | від 9 370 грн. | 2 пропозиції | ||
OSAKA ST-12H 32 м² | від 11 490 грн. | 2 пропозиції | ||
OSAKA ST-18H 50 м² | від 19 240 грн. | 2 пропозиції | ||
OSAKA ST-24H 65 м² | від 22 790 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →