Кондиціонер OSAKA STV-24HH3 70 м²
Фото 4 |
OSAKA STV-24HH3 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1980/2050 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики STV-24HH3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OSAKA STV-24HH3 70 м²
Усі ціни 17 →Кондиціонер OSAKA Elite Inverter STV-24HH3 | 29 550 грн. |
Кондиціонер OSAKA Elite Inverter STV-24HH3 | 29 550 грн. |
Кондиціонер OSAKA Elite Inverter STV-24HH3 | 29 600 грн. |
кондиционер osaka stv-24 hh3, inverter | 31 563 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Osaka Elite inverter R32 STV-24HH3 | 36 930 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації OSAKA STV-24HH3
Ціни на OSAKA STV-24HH3 |
---|---|---|---|---|
OSAKA STV-07HH3 23 м² | від 11 998 грн. | 18 пропозицій | ||
OSAKA STV-09HH3 30 м² | від 6 900 грн. | 18 пропозицій | ||
OSAKA STV-12HH3 35 м² | від 13 999 грн. | 17 пропозицій | ||
OSAKA STV-18HH3 50 м² | від 23 800 грн. | 15 пропозицій | ||
OSAKA STV-24HH3 70 м² | від 29 550 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →